Wróć

Marka Azoo została założona w 1996 roku przez korporację Taikong Corp. Taikong Corp. powstała w 1977 roku i jako korporacja zajmująca się biotechnologią otrzymała certyfikaty jakości ISO 9001 i ISO 14001, przyznane przez Międzynarodowa Organizację Normalizacyjną.

Korporacja pod marką AZOO produkuje wysokiej jakości produkty do akwarystyki profesjonalnej, a także prowadząc badania biogeniczne odkryła i wprowadziła do handlu na całym świecie fluorescencyjne ryby.

AZOO to Lider na rynku akwarystyczny produkujący preparaty bakteryjne najwyższej jakości. Posiada najbardziej profesjonalne możliwości badań i rozwoju i stale skupia się na innowacjach. Od 1996 roku marka nieprzerwanie rozwija się i dostarcza konkurencyjne i innowacyjne produkty na całym świeci. AZOO jest wiodącą firmą z ogromnym potencjałem na polu biotechnologii i produktów akwarystycznych. Jak sugeruje nazwa, AZOO oznacza najwyższą jakość produktów do akwarium (A Grade). Filozofią marki jest dostarczanie hobbystom ekologicznych produktów do akwarium które zapewnią zadowolenie z życia i zdrowie. Specjalizacja Biotechnologia: produkty płynne, bakteryjne, uzdatniacze. Producent oferuje doskonałe funkcje swoich produktów, bardzo wysoką koncentrację/ekonomiczność i bardzo dobrą cenę w stosunku do oferowanej jakości i wydajności.

Taikong tworzy także marki AZOO PLUS, NATURE GRO, FLEXI-M.

AZOO PLUS to produkty płynne produkowane w pierwszej na świecie fabryce produktów akwarystycznych stworzonej w standardzie GMP, pierwotnie przewidzianej dla przemysłu medycznego. AZOO PLUS gwarantuje, że każda butelka zawiera tą samą sprawdzoną formułę produktu.

NATURE GRO to nowoczesna linia dwóch nawozów do prowadzenia modnych dziś akwariów roślinnych, jedna butelka zaspokaja wszystkie potrzeby roślin.

FLEXI-M to oświetlenie o wysokich parametrach jakościowych i świetlnych.