Wróć

Back To Nature to szwecka firma z prawie 30 letnim doświadczeniem produkująca zwodniczo realistyczne trójwymiarowe tła i moduły  z motywem skalnym i korzennym do akwarium.

Dzięki produktom Back To Nature (BTN) można częściowo lub całkowicie zakryć tylną ścianę, a także wszystkie urządzenia techniczne  i przekształcić akwarium w ekscytujące, realistycznie wyglądające środowisko.

Bogata oferta teł i ozdób Back To Nature (BTN) umożliwia stworzenie podwodnego krajobrazu w akwarium w każdym typie i rozmiarze.

Produkty Back To Nature można podzielić na 3 podstawowe grupy:

  1. Moduły skalne, czyli pojedyncze elementy dekoracyjne, które umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej aranżacji, ale także doskonale sprawdzą się w postaci maskownic. Moduły mogą stanowić odrębną aranżację lub dodatek do tła 3D czy Slim Line. Można montować je dowolnie, nawet od góry w charakterze wiszących skał- kwestia wyobraźni i fantazji. Back To Nature (BTN) posiada w swej ofercie również moduły skalne typu Giant Rock idealne do dużych projektów oraz ogrodów. Dodaliśmy je w cenniku do oferty z oznaczeniem: NA ZAMÓWIENIE.
  2. Trójwymiarowe tła 3D, które umożliwiają stworzenie pięknego środowiska w akwarium przy użyciu jednego elementu. Tła 3D mają wypukłości i wklęsłości o nieregularnych kształtach i nie przylegają całą powierzchnią do tylnej szyby, dzięki czemu można schować za nimi sprzęty akwariowe (np. grzałkę, filtr wewnętrzny). Tła są wytrzymałe i jednocześnie proste w obróbce- można wywiercać w nich otwory w dowolnym miejscu na wloty i wyloty filtra. Dodatkowo można dokupić dedykowane, okrągłe "kratki" o średnicy 6cm zabezpieczające otwór przed wpłynięciem ryb.
  3. Tła strukturalne Slim Line, czyli cienkie tła panelowe, które można łączyć na dowolną długość. Tła Slim Line z jednej strony są zupełnie płaskie, dzięki czemu z powodzeniem można przykleić je do szyby akwarium całą ich powierzchnią. Tła Slim Line mają grubość maksymalnie do 3,5 cm, więc nie zabierają cennej przestrzeni w zbiorniku. Tła panelowe łączone są na zakładkę co sprawia, że miejsce łączenia jest prawie niewidoczne, łączenie umożliwia uzyskanie tła o dowolnej długości. Ostatnie tło można z łatwością przyciąć w warunkach domowych.