Wróć do listy artykułów

NOWOŚĆ ROTALA TECHNIKA CO2

04 Listopada 2020

Drodzy Partnerzy! Mamy przyjemność włączyć do oferty marki ROTALA profesjonalną linię akcesoriów PRO-Line do precyzyjnego dozowania CO2, która została opracowana i zaprojektowana we Włoszech.

   
Dwutlenek węgla jest ciekawym związkiem…. CO2 to unikalne połączenie węgla C i dwuwartościowego tlenu O2. CO2 to niewidoczny, bezwonny GAZ dający życie wszelkim roślinom (pośrednio również nam, gdyż rośliny wypracowały system odzyskiwania węgla C, z którego są zbudowane i oddawania nam pozostałej części czyli niezbędnego do oddychania i życia tlenu O2), jednak gdy wymknie się on spod kontroli ma również moc zabijania… Niejeden akwarysta pozbawił życia mieszkańców swojego zbiornika używając nieprecyzyjnego sprzętu niskiej jakości, nieprzystosowanego do celów akwarystycznych np. tanich i popularnych reduktorów spawalniczych, a także niskiej jakości reduktorów do akwarium wykonanych z metalu o wadze plastiku...

Żeby nie ryzykować przyduchy w akwarium oraz zdrowiem i życiem zwierząt postaw na technikę CO2 od marki ROTALA.
    
    
Nasze reduktory ciśnienia i precyzyjne zaworki regulujące przepływ powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie wymagających akwarystów i pasjonatów roślin wodnych.

Akcesoria stworzone zostały przez włoskich specjalistów w dziedzinie techniki CO2 i dedykowane są wyłącznie akwarystom. Wszystkie metalowe elementy zostały wykonane solidnie z mosiądzu,  wystarczy porównać WAGĘ naszych urządzeń i zaworów do obecnych na rynku... Urządzenia asygnowane są logo marki ROTALA. Nasz główny cel to zapewnienie jakości i niezawodności sprzętu, a nie niski koszt produkcji i byle jaki produkt, dlatego powstała profesjonalna seria TECHNIKI CO2 pod nazwą PRO-Line. Linia ROTALA PRO-Line to profesjonalna seria TECHNIKI CO2 bez kompromisów jakościowych. Ponadto wysoka precyzja pracy urządzeń podparta jest wynikami badań i testów, których celem było stworzenie sprzętu bezpiecznego dla mieszkańców akwarium i wspomagającego wzrost roślin. CO2 bowiem wspomaga proces fotosyntezy, umożliwiając zdrowy i bujny wzrost roślin oraz ma duże znaczenie w stabilizacji poziomu pH w zbiorniku.

   
Jesteśmy PEWNI NASZEJ JAKOŚCI, dlatego na wszystkie reduktory CO2 z profesjonalnej serii PRO-Line dajemy aż 3 LATA GWARANCJI !!!

W OFERCIE TECHNIKI CO2 ROTALA POJAWIŁA SIĘ:

  • Elegancka seria jedno-korpusowych reduktorów ciśnienia ze stali nierdzewnej do akwariów, którą można używać z butlami CO2 wielokrotnego napełniania.   
  • Elegancka seria akcesoriów ze mosiądzu pokrytego niklem do PROSTEGO MONTAŻU przeznaczona do pracy z CO2, kompatybilna ze wszystkimi Reduktorami marki ROTALA i nie tylko.